Nasze programy

Mamy na swoim koncie wiele wdrożeń naszych systemów w przedsiębiorstwach w całej Polsce, a także na Ukrainie i Litwie.

Dla każdego klienta przygotowujemy oprogramowanie "skrojone na miarę" korzystając z istniejących modułów i przystosowując parametry do konkretnych potrzeb klienta. Naszym zdaniem użytkowanie systemów uniwersalnych, dostępnych "z półki" wiąże się ze sporym ryzykiem utraty elastyczności reagowania na specyficzne potrzeby jakie wystepują w każdej firmie. Siłą informatyzacji jest właśnie swoboda rekonfiguracji oprogramowania współczesnych komputerów dla sprostania zmieniającym się warunkom gospodarczym i prawnym.

Do każdego z naszych programów mamy opracowane interfejsy wymiany danych, aby można było bezproblemowo zintegrować je z innymi systemami - poprzez mechanizmy EDI, portale webowe lub interfejsy księgowe.

Wszystkie programy potrafią automatycznie pobierać dane firm z baz REGON / CEIDG, weryfikować konta bankowe ("biała lista"), generowac pliki JPK, sprawdzać kontrahentów unijnych w bazie VIES oraz aktualizować kursy walut z serwera NBP.

System EMAB

Dla sektora budowlanego | Wiecej informacji o programie | Pobierz wersję demonstracyjną


Program służy do obsługi gospodarki magazynowej, sprzedaży i logistyki w firmach sektora budowlanego.
Jest wyspecjalizowany w obsłudze dzierżawy elementów szalunków, rusztowań, narzędzi lub maszyn.
Posiada wszystkie funkcje systemu obsługi magazynu, fakturowania i rozliczania należności. Dodatkowym atutem jest moduł transmisji danych i kontroli zapewniający automatyczną wymianę informacji pomiędzy instalacjami oraz z innymi systemami, a także rozsyłanie pocztą elektroniczną dokumentów, powiadomień i raportów.


System HURT

Obsługa hurtowni | Wiecej informacji o programie | Pobierz wersję demonstracyjną


System HURT służy do obsługi sprzedaży, magazynu i logistyki w firmach handlowych.
Jest zintegrowany z widącymi platformami sklepów internetowych takimi jak ClickShop, PrestaShop, WooCommerce, Ceneo oraz platformami spedycyjnymi furgonetka.pl, DHL i InPost. Ważną cechą programu jest możliwość wykorzystania przez magazynierów przenośnych terminali kodów kreskowych (oprócz zwykłych czytników podłączanych do komputera). Moduł EDI pozwala na automatyczne wczytywanie i rozsyłanie dokumentów elektronicznych. Program zawiera rozbudowane funkcje sporządzania zestawień i analiz obrotów magazynowych i sprzedaży. Unikalnym rozwiązaniem jest system elektronicznej wymiany danych pomiędzy oddziałami firmy, który zapewnia współpracę różnych instalacji bez potrzeby inwestowania w kosztowne serwery i łącza.


Program ZBYT-P

Obsługa piekarni i cukierni | Wiecej informacji o programie | Pobierz wersję demonstracyjną


Program został opracowany do obsługi sprzedaży, planowania produkcji i rozliczania surowców w piekarni.
Poza dobrym dostosowaniem do specyfiki branży spożywczej, posiada wszystkie cechy systemu obsługi sprzedaży i z powodzeniem może być stosowany w każdego typu firmie produkcyjnej.
Atutem programu jest błyskawiczne generowanie zamówien na produkcję i dokumentów wydania na podstawie tabel tras.
Posiada funkcje rozliczania sklepów firmowych, rozliczania magazynu surowców wg przechowywanych receptur na produkty oraz obsługę kasy i należności.


Program KASA

Rozliczenia pieniężne | Obsługa ogrodów działkowych | Wiecej informacji o programie | Pobierz demo


Realizuje funkcje obsługi kasy w przedsiębiorstwie. Podstawowe funkcje programu to wystawianie i obsługa dokumentów KP/KW z pełnym rozliczaniem kasy (codziennie lub okresowo) i możliwością pracy kilku kasjerów. Program prowadzi Rejestr Płatników przechowujący dane firm i osób dokonujących płatności oraz umożliwia wydruk raportów kasowych i zestawień gotówki oraz ewidencję zaliczek, zobowiązań i płatności przelewowych. Wersja KASA-RD jest dedykowana dla naliczania i rozliczania opłat w ogrodach działkowych.